pirulák vadrózsa vélemények

Beöntés, mint Fogyasztó

Puding me banane, shumë i shijshëm dhe i thjeshtë në përgatitje. Nuk ka nevojë për gatim dhe mund të përgatitet dhe të shërbehet në çdo periudhë të vitit.5. Lëreni të ziejë për 2 minuta, dhe shtoni vezën e rrahur derisa të jenë homogjenizuar. Përzierjen lëreni të ziejë dhe për 2 minuta. 6. Shtoni vaniljen.21 Tetor 2011 4-5 banane; 16-20 biskota; arra te grira te pjekura (sipas deshires). Pregatisim fillimisht pudingun e vaniljes duke vendosur ne nje tas te thelle .

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here